Pakiety 2012 – bezpłatna migracja

rn_06_02_www

Nowe PAKIETY Autodesk 2012 – do 15.10 bezpłatna migracja!

Firma Autodesk wprowadza nowe PAKIETY, zapewniające łatwiejszy dostęp do szerokiej gamy oprogramowania do projektowania, symulacji i wizualizacji dla poszczególnych branż. Pakiety dostępne będą w różnych konfiguracjach oferując kompatybilne i wzajemnie uzupełniające się narzędzia do projektowania, których połączenie usprawni przepływ informacji i zarządzanie danymi.

6 PAKIETÓW Autodesk 2012 dostępnych jest na 3 poziomach zaawansowania:

Każdy Użytkownik oprogramowania Autodesk posiadający AKTYWNĄ SUBSKRYPCJĘ ma możliwość BEZPŁATNEJ MIGRACJI do PAKIETU 2012 do 15 października 2011.

Klienci, którzy wykupili usługę subskrypcji po 2 maja, mogą dokonać bezpłatnej migracji do pakietów TYLKO do 15 lipca 2011.
W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

Sprawdź do jakiego PAKIETU 2012 możesz przejść ze swojego programu:
http://autodesk.co.uk/adsk/servlet/item?id=16911584&siteID=452932
zanim złożysz zamówienie zadzwoń do naszego Działu Handlowego w celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie wybranego pakietu.

Pakiety ułatwiają również standaryzację rozwiązań stosowanych w poszczególnych działach firmy, co z kolei zapewnia wyższy poziom elastyczności i ułatwia szybsze reagowanie na zmieniające się wymagania  rynku.

  • Design Suite 2012 – stanowi połączenie siły i elastyczności oferowanej przez oprogramowanie AutoCAD z rozwiązaniami umożliwiającymi intuicyjne kreślenie, projektowanie koncepcyjne, prezentowanie i wizualizację, dzięki którym architekci oraz inżynierowie mogą tworzyć zaawansowane projekty, udostępniać sobie wzajemnie dane we wszystkich fazach projektu i korzystać z komunikacji wizualnej. Fundamentem pakietu Design Suite jest program AutoCAD 2012, który został zaktualizowany o nowe i rozszerzone funkcje projektowania koncepcyjnego, dokumentowania oraz odwzorowywania rzeczywistości. 
  • Product Design Suite 2012 oraz Factory Design Suite 2012 obejmuje wiodące programy firmy Autodesk stosowane do tworzenia nowych produktów, wizualizacji oraz symulacji. Jednym z nich jest Autodesk Inventor 2012, w którym po raz pierwszy wykorzystano wysoce wydajne, nowe funkcje wspomagające zrównoważone projektowanie produktów.
  • Building Design Suite 2012 oraz Infrastructure Design Suite 2012 oferują kompleksowy zestaw narzędzi pomagający architektom, inżynierom i planistom w realizowaniu wszystkich zadań – od projektu, wizualizacji i symulacji, po dokumentację oraz budowę. Pakiet Building Design Suite zawiera produkty z rodziny Revit 2012, oferujące nowe narzędzia do współpracy i modelowania konstrukcji oraz obsługujące chmury punktów, dzięki czemu możliwe jest podłączenie laserowych urządzeń skanujących bezpośrednio do procesu BIM. Infrastructure Design Suite obejmuje program AutoCAD Civil 3D 2012, usprawniający projekty transportowe dzięki nowym narzędziom modelowania dróg oraz zintegrowanym narzędziom do analizy kanalizacji burzowej i sanitarnej.

Leave a reply