Już za 11 dni – RoboFORUM Kraków

01_09_2010_www

Zapraszamy do Krakowa na RoboFORUM, które zainauguruje cykl pokazów RoboSHOW 2010.
Pierwsze RoboFORUM odbędzie się 27 września w hotelu Best Western Premier w Krakowie.

Agenda spotkania

Celem tego spotkania jest poszerzenie Państwa wiedzy z zakresu najnowszych technologii informatycznych wspomagających proces projektowania (pakiety: Robot Structural Analysis 2011, Revit Structure 2011, Revit Architecture 2011, Revit MEP 2011, Inventor 2011, Navisworks 2011). Podczas RoboFORUM zostaną również zaprezentowane nowości w ofercie Robobat: hsbCAD, EXPERT EC5 Połączenia Drewniane, EXPERT EC2 Żelbet, EXPERT EC3 Połączenia Stalowe, EXPERT Certyfikat Energetyczny+ v. 3.0. z modułem Audyt. Całość dopełnią pokazy dedykowanych stacji roboczych oraz ploterów CAD.

Podczas trwania RoboFORUM w ramach równolegle prowadzonych warsztatów będą Państwo mieli możliwość skorzystania z konsultacji technicznych. Specjaliści z Działu Serwisu i Szkoleń Robobat Polska postarają się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania związane z wdrożeniem i funkcjonowaniem oprogramowania.

Udział w RoboFORUM jest bezpłatny. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń w terminie do 23.09.2010,  poprzez wypełnienie formularza. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc informujemy, że o udziale w tym spotkaniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Na czas trwania RoboSHOW (do 26 listopada) przygotowaliśmy dla Wszystkich Klientów promocyjną ofertę zakupu oprogramowania:

  • kupując kalkulatory z rodziny EC EXPERT – otrzymasz subskrypcję w cenie programu.
  • kupując oprogramowanie Autodesk* masz możliwość zakupu kalkulatorów EC EXPERT za połowę ceny.
  • kupując oprogramowanie hsbCAD otrzymasz promocyjną cenę 3000 EUR 2500 EUR + SUBSKRYPCJA

* oferta dotyczy zakupu nowej licencji oprogramowania Autodesk. Promocja nie dotyczy programu AutoCAD LT.

Ponadto Każdy Uczestnik spotkania będzie miał szansę wylosowania laptopa HP.

http://www.robobat.pl/webdocs/image/9xlaptop.png

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą miast w których odbędą się pozostałe spotkania w ramach RoboSHOW 2010.

Do zobaczenia na RoboFORUM !

Patronat medialny:
Partnerzy:

Leave a reply