Robobat nagrodzony przez Konsumentów

rn_07_6        

Z dużą satysfakcją informujemy, że Robobat Polska został Laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „NAJLEPSZE W POLSCE – THE BEST IN POLAND” uzyskując Certyfikat za:

WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKCJI I SPRZEDAŻY OPROGRAMOWANIA ORAZ USŁUG INFORMATYCZNYCH NA CAŁYM ŚWIECIE

        Konsumencki Konkurs Jakości Usług „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland” (dawniej „Dobre bo polskie”) jest jednym z najstarszych konkursów promujących firmy, instytucje i ich usługi. Organizatorem jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego wraz z Wielkopolską Izbą Rzemieślniczą w Poznaniu oraz Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług w Poznaniu.

        Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie – najlepszych zdaniem konsumentów, usług na rynku europejskim. Uzyskany Certyfikat Jakości daje Robobat Polska prawo do sygnowania świadczonych usług prestiżowym godłem „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”. Wyróżnienie to ma szczególną wartość, ze względu na fakt, iż zostało ono przyznane decyzją Klientów, którzy korzystają z naszych usług lojalnie od wielu lat.

„Dziękujemy za okazane naszej firmie zaufane. Czujemy się zobowiązani do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług we wszystkich obszarach naszej działalności: rozwoju oprogramowania, sprzedaży i wdrożenia najnowocześniejszych rozwiązań służących naszym klientom, oraz wsparcia serwisowego sprzedawanych programów”  – dyrektor handlowy Dariusz Kasznia.

Leave a reply