Robobat Polska Diamentem Forbesa 2010

www_02_8

Firma Robobat Polska Sp. z o.o. – jeden z czołowych producentów i sprzedawców oprogramowania dla budownictwa, znalazła się na pierwszym miejscu wśród laureatów czwartej edycji konkursu „Diamenty” miesięcznika „Forbes” w województwie małopolskim oraz na szóstym miejscu w rankingu ogólnopolskim (w kategorii przedsiębiorstwa z przychodami ze sprzedaży 5-50 mln zł). Na prestiżowej liście uwzględniono firmy o największym potencjale ze względu na wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

„Diamenty” to ranking polskich przedsiębiorstw przygotowany przez miesięcznik „Forbes”  we współpracy z  firmą Dun & Bradstreet. Na liście „Diamentów” znalazły się firmy, które w latach 2006-2008 najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Lista Diamentów została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych firm.

„Pierwsze miejsce na liście Diamentów miesięcznika Forbes to potwierdzenie, że Robobat Polska jest wiarygodnym partnerem biznesowym o stabilnej pozycji finansowej oraz doskonałym potencjale rozwoju. Jako lider sprzedaży oprogramowania dla budownictwa jesteśmy dumni, że naszą pozycję rynkową potwierdzają prestiżowe rankingi ogólnopolskie.” – powiedział Andrzej Niżnik, Prezes Robobat Polska Sp. z o.o.

Informacje o Robobat Polska

Firma Robobat Polska produkuje i dostarcza najwyższej jakości oprogramowanie wspomagające proces projektowania i obliczeń konstrukcji budowlanych. Jako członek Autodesk Developer Network firma tworzy nowoczesne aplikacje, działające samodzielnie lub rozszerzające funkcjonalność produktów Autodesk pod kątem specjalistycznych potrzeb branżowych. Robobat Polska posiada status Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk oferując Klientom specjalistyczne indywidualne i grupowe szkolenia oraz profesjonalny serwis sprzedawanego oprogramowania. W sierpniu 2009  roku  Robobat rozszerzył ofertę handlową o sprzedaż dedykowanego sprzętu komputerowego.

Leave a reply