Oszczędzaj na Subskrypcji.

07

W związku z podwyżką cen upgradów, crossgradów oraz wznowień subskrypcji (retroactive subscription fees) zachęcamy Państwa do odnowienia zaległych kontraktów. Tylko do 15 marca 2010 uaktualnienia produktów Autodesk® w wersjach 2007, 2008 i 2009 można nabyć na dotychczasowych warunkach. Od 16 marca 2010 każda z wyżej wymienionych opcji będzie kosztowała 50% ceny nowej licencji, bez względu na numer posiadanej wersji.

Uwaga! Subskrypcje odnowione do końca 2009, będą zwolnione z dodatkowej opłaty za późne odnowienie kontraktu. Przy składaniu zamówienia prosimy powołać się na kod z listu otrzymanego od Autodesk.

Decydując się na program subskrypcyjny zamiast aktualizacji (upgrade) przy jednej licencji programu AutoCAD Państwa oszczędności to prawie 10.000 euro w okresie 6 lat, zakładając, że aktualizują Państwo oprogramowanie co roku. Zachęcamy do przeprowadzenia takiej symulacji dla oprogramowania Autodesk używanego w Państwa firmie – kalkulator na stronie www.autodesk.pl/oszczedzaj.

Regularny zakup subskrypcji gwarantuje m.in.:

  • Automatyczne dostarczanie uaktualnień (upgrade) – wykupienie subskrypcji to gwarancja otrzymania wszystkich uaktualnień w trakcie jej trwania, bez dodatkowych opłat.
  • Wsparcie techniczne oraz serwis – pierwszą linią pomocy jest Autoryzowany Partner Autodesk – firma Robobat. Posiadacze subskrypcji mają również możliwość zgłaszania próśb o pomoc bezpośrednio do specjalistów z działu Wsparcia Technicznego Autodesku poprzez stronę www Centrum Subskrypcyjnego lub bezpośrednio z menu „Pomoc” w najnowszych wersjach produktów Autodesk.
  • Bezpłatna możliwość zmiany wersji językowej
  • Możliwość używania wcześniejszych wersji oprogramowania – tylko posiadacze subskrypcji mają prawo do używania poprzednich wersji oprogramowania po otrzymaniu uaktualnienia.
  • E-Learning – szkolenie e-learningowe dostępne w Centrum Subskrypcyjnym mogą być cennym uzupełnieniem standardowych szkoleń prowadzonych w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych Autodesk. To krótkie interaktywne lekcje z elementami ćwiczeń praktycznych i symulacji, które mają umożliwić szybkie opanowanie głównych funkcji danego programu.
  • Home Use Benefit – dodatkowa instalacja i autoryzacja oprogramowania na domowym komputerze. Drugiej instalacji można dokonać na komputerze domowym, który należy do pracodawcy lub może być własnością pracownika. licencja główna oraz licencja uzyskana w ramach Home Use Benefit nie mogą być wykorzystywane w tym samym czasie.

Leave a reply